wszystkie artykuły z działu >> Design Dla Szkół
<POWRÓT
stwórz
wizytówkę

polecamy

15 czerwca 2014
wszystkie artykuły z działu >> Design Dla Szkół

Historia butów przez tysiąclecia // klasa 2 Gim. OSZW ZłortoryjaSzkoła: Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. Janusz Korczaka
w Złotoryi
klasa 2 Gimn.
Nauczyciel: Justyna Kościuk

Wycieczka do zakładu produkującego obuwie


W ramach programu „Design dla szkół” [semestr2] wybraliśmy się na wycieczkę do firmy „Ren-But”. Istnieje ona  na rynku obuwniczym  już od kilkunastu lat i jest jednym z większych producentów obuwia dziecięcego w Polsce. Krok po kroku poznaliśmy etapy produkcji obuwia. Na początku odwiedziliśmy wzorcownie gdzie odbywa się pierwszy etap projektowania nowych kolekcji obuwia. Następnie trafiliśmy do krojowni i na montaż obuwia .

Na koniec odwiedziliśmy szwalnie w której dzięki nowoczesnym maszynom do szycia i doświadczonym szwaczkom powstają precyzyjne i estetyczne połączenia zewnętrznych elementów obuwia. Po zaczerpnięciu inspiracji postanowiliśmy stworzyć własne projekty naszych wymarzonych butów.

Było twórczo i bardzo zabawnie.

Justyna Kościuk

Komentarze:

loading
w bucie Agnieszki Bieleckiej się zakochałam :-)
skomentowany przez    ewcia    22 czerwiec 2014, 14:26 obserwuj post
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.