wszystkie artykuły z działu >> KID'S
<POWRÓT
stwórz
wizytówkę

polecamy

17 grudnia 2014
wszystkie artykuły z działu >> KID'S

Miniaturowe światy Williama Kassa.

Wyruszamy w niezwykłą podróż.

Brazylijski fotograf William Kass w swojej zabawnej i pełnej wdzięku serii „MINIMIZE PROJECT” kreuje świat, w którym żyją miniaturowe zabawki.

„MINIMIZE PROJECT” via [William Kass Photography]

Pomysłowy fotograf widzi wszystkie rodzaje pożywienia jako tło dla przygód miniaturowych scen. Grupa idzie połowów sashimi, kłose zboża staje się wieżowcem, kolba kukurydzy, przekształca się w górski szczyt do zdobycia dla wspinaczy. Plastry pomarańczy są idealnym miejsce do leżenia w słońcu, a kapusta i jej zwijające się liście stają się idealnymi falami dla surferów.„MINIMIZE PROJECT” via [William Kass Photography]

Wyobraźnia Kassa powołuje do życia wiele nieprawdopodobnych scen. Zbudowane są one w taki sposób, jakby wszystko działo się naprawdę: tło, oświetlenie, kolory i głębi widzenia powodują wrażenie prawdziwych sytuacji. Nieodparty urok tych scen pojawia się w momencie, gdy rozpoznajemy w scenerii owoce i warzywa. Pozwalamy jednak, by plastikowe, małe ludziki za każdym razem zabierały nas w kolejną, niezwykła podróż.

„MINIMIZE PROJECT” via [William Kass Photography]

 
via [William Kass Photography]

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.