wszystkie artykuły z działu >> Design Dla Szkół
<POWRÓT
stwórz
wizytówkę

polecamy

31 października 2014
wszystkie artykuły z działu >> Design Dla Szkół

Wszechświat ze składników żywności stworzony przez gimnazjalistów ze Złotoryi.

Kreatywne pejzaże gimnazjalistów z OSW w Złotoryi

Justyna Kościku: "Jesteśmy po kolejnym naszym designerskim szaleństwie w ramach  Design Dla Szkół, w wyniku którego powstały u nas w szkole - Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Janusza Korczaka w Złotoryi – niezwykłe projekty. W zajęciach uczestniczyli uczniowie z klasy III gimnazjalnej.

Zajęcia Food Art to pasjonujące doświadczenie dla nas wszystkich. Niezwykle twórcze poszukiwanie piękna w żywności. To połączenie jedzenia z rzeczywistością. Dnia 20 października na lekcji plastyki usłyszeliśmy temat  zajęć: Food art... i zupełnie nie wiedzieliśmy o co w tym wszystkim chodzi, co to jest? Kiedy dowiedzieliśmy się , że ze składników żywnościowych zrobimy wszechświat od razu byliśmy tym pomysłem zachwyceni. Zaaranżowaliśmy scenki, pejzaż, krajobraz …a później to fotografowaliśmy. Chcieliśmy żeby nasz krajobraz wyglądał realistycznie. To nie było łatwe zadanie  ale przysporzyło nam wiele radości! To były bardzo twórcze i smaczne zajęcia ;-)"

Justyna Kościuk
Klasa III Gimnazjum, Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Janusza Korczaka w ZłotoryiKreatywne pejzaże, klasa III gimnazjalna, OSW w Złotoryi


Kreatywne pejzaże, klasa III gimnazjalna, OSW w Złotoryi

Kreatywne pejzaże, klasa III gimnazjalna, OSW w Złotoryi

projektantki Kreatywnych pejzaży, klasa III gimnazjalna, OSW w Złotoryi

projektanci Kreatywnych pejzaży, klasa III gimnazjalna, OSW w Złotoryi

Komentarze:

loading
piękne !
skomentowany przez    joanna    31 październik 2014, 18:35 obserwuj post
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.