wszystkie artykuły z działu >> Design Dla Szkół
<POWRÓT
stwórz
wizytówkę

polecamy

27 lutego 2015
wszystkie artykuły z działu >> Design Dla Szkół

ART FOOD Niedźwiadki z Niepublicznego Przedszkola Liczmanek w Poznaniu

MAŁE ŚWIATY WIELKIE SPRAWY...

W ramach zajęć Desing dla szkół, grupa Niedźwiadki z Niepublicznego Przedszkola Liczmanek z Poznania brała udział w zajęciach ART FOOD w ramach Akademii Wyobraźni. Przedszkolaki zajęcia zaczęły od wspólnego poznania pojęcia DIZAJNU oraz zobaczyły ciekawe przedmioty, które zainspirowały ich do pracy.  

Do zadania podeszli w sposób niestandardowy, zamiast skorzystać z okazji, aby pobawić się jedzeniem i zaprojektować z niego własny świat, postanowili wykorzystać między innymi słomki, które posłużyły jako materiał dizajnerskiego projketu krzesła oraz lampy. Podejście dzieci było bardzo twórcze, a efety ich działań są zaskakujące! 

Postawa i zaangażowanie nauczycielki Natalii Nowakowskiej zrodziła ogromne zaangażowanie w projekt, który należy docenić! Zaprezentowana ekspozycja, wykonana przez przedszkolaki pokazuje, że dzieci są  już dezajnerami! Oby tak dalej!

Etapy powstawania ekspozycji wykonanej przez dzieci z grupy Niedźwiadków

Dzieci z grupy Niedźwiadki podczas zajęć.

Piękne prace pokazują, jak nieograniczona jest dziecięca wyobraźnia. Zajęcia były dla młodych artystów świetną zabawą, a praca nad wspólnym projektem czegoś większego przebiegała w miłej atmosferze. Dodatkowo w zajęciach towarzyszyły dzieciom twórcze zabawy oraz trening kreatywności. Zaprojektowane i wykonane własnoręcznie dizajnerskie meble, stały się ozdobą wnętrza Liczmanka.

Efekt końcowy ekspozycji przedszkolaków przygotowanej w ramach Design dla szkół.

 

Wszystkie projekty dzieci w Galerii !

 

Jeśli lubisz to co czytasz - sledź Facebook! Design Dla Szkół. Zapraszamy!
Zainspirował Cię artykuł? Dodaj link do tego posta na swoją stronę!

_________________________

Patronat Honorowy nad Design Dla Szkół:

 

www.uap.edu.pl

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.