wszystkie artykuły z działu >> Design Dla Szkół
<POWRÓT
stwórz
wizytówkę

polecamy

14 grudnia 2015
wszystkie artykuły z działu >> Design Dla Szkół

Projektanci nietradycyjnych choinek // 1a, 2b, 3a i 3b SASP

Jesteście dla nas NAJWIĘKSZĄ INSPIRACJĄ !

Rozwijają kreatywność, pobudzają wyobraźnię, umożliwiają spotkanie ze dizajnem. Takie właśnie są warsztaty Design Dla Szkół. Kuratorką projektu „Święta tuż tuż…” w klasach 1a, 2b, 3a i 3b w Sopockiej Autonomicznej Szkole Podstawowej jest Anna Knieć.

Relacja z zajęć:

W Sopockiej Autonomicznej Szkole Podstawowej na zajęciach z designu uczniowie oglądali prezentacje designerskich choinek. Skupiliśmy się na choinkach zrobionych z recyclingu, a także drzewek strojących w miastach w Polsce i na całym świecie, które są nie tradycyjne i wyjątkowe!

INSPIRACJE

Uczniom szczególnie spodobała się nietuzinkowa choinka stojąca w Brukseli, drzewko z butelek plastikowych w Moskwie i choinka niedaleko Sopotu, czyli konstrukcja z rowerów stojąca w Tczewie.

Po prezentacji klasy 1a,2b,3a i 3b zabawiły się w designerów projektujących nietradycyjne choinki !

Zabawa była świetna - dzieci stworzyły drzewka między innymi z jedzenia, z recyclingu, z figur geometrycznych, z cyfr, z pluszaków, śnieżynek i miały wiele, wiele innych wspaniałych pomysłów.

Zapraszam do galerii zdjęć. Kto wie czy kiedyś w niedalekiej przyszłość jakiś projekt naszych uczniów nie pojawi się w którymś z miast naszego kraju lub świata !!!!

Anna Knieć
Sopocka Autonomiczna Szkoła Podstawowa www.sasp.gfo.pl

 

--------------------------------------------

Partner Design Dla Szkół: A-Tech

 


Patronat Honorowy nad Design Dla Szkół:

 www.uap.edu.pl

 

 

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.