wszystkie artykuły z działu >> Gimnazja i Licea
<POWRÓT
stwórz
wizytówkę

polecamy

07 marca 2016
wszystkie artykuły z działu >> Gimnazja i Licea

Zimowy pejzaż z jedzenia - Klasa I-II OSzW Złotoryja

ART FOOD - poznanie sztuki od smacznej  strony

Rozwijają kreatywność, pobudzają wyobraźnię, umożliwiają spotkanie ze dizajnem. Takie właśnie są warsztaty Design Dla Szkół. Kuratorką zajęć w Ośrodku Szkolno – Wychowawczym im. Janusz Korczaka w Złotoryi jest Justyna Kościuk.

Relacja z zajęć ‘ART FOOD:

Chciałabym przedstawić nową grupę dzieciaków z klasy I i II gimnazjum:). Uczniowie biorący udział w Programie to: Monika Baden, Sebastian Baden, Weronika Baden, Bartek Bielecki, Dominika Gawron, Mateusz Gawron, Kamil Domagała, Olga Częstochowska, Daniel Freche, Ewa Stanisławska i Krzysztof Filpiak.

Dzisiaj nasi nowi designerzy stworzyli zimowy pejzaż z jedzenia. To było fascynujące przeżycie i poznanie sztuki od smacznej  strony. Uczniowie zapoznali się najpierw z prezentacją i  nowym pojęcie Art Food.  Powstały kalafiorowe drzewa, cukrowe lodowisko, góry z mąki, choinki z makaronu, droga z ciecierzycy i maku... Zajęcia były prawdziwą eksplozją radości i przyniosły wiele satysfakcji.

Więcej zdjęć znajdziecie Pańatwo w Galerii

Koordynatorzy projektu: Justyna Kościuk

 

 Partner Design Dla Szkół: A-Tech                        Patronat Honorowy: www.uap.edu.pl

                          

 

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.