Konkurs na stoisko targowe dla firmy Chairconcept.com

Inne konkursy z tej kategorii
Organizator:
portal Exspace.pl

Partnerzy:
Liceum Plastyczne w Poznaniu

Nagrody:
- 3 projekty, które uzyskają największą ilość punktów w głosowaniu
- Wyróżnienia Honorowe architektów z portalu Exspace.pl

Wyniki:
19.02.2015

Kontakt:
zakończony
05.02.2015 - 18.02.2015

Jak projektuje się zachwyt specjalistów z branży wystawienniczej?

Uczniowie klasy 3A z Liceum Plasycznego w Poznaniu w ramach zajęć semestralnych projektowali stoisko targowe dla firmy Chairconcept.com - czołowego polskiego producenta mebli do przestrzeni hotelowych. Zajęcia projektowe, odbywały się w ramach Design Dla Szkół.

Jejku, 1975 osób !!! głosowało na Wasze prace. Jesteście wspaniali. Tyle osób zobaczyło Wasze cudowne  projekty. Absolutna rewelacja. To tysiące osób, które mogą podziwiać Waszą wyobraźnię i kreatywność. Dziękujemy Państwu za tak duże i aktywne zainteresowanie konkursem i głosowaniem. Projekty stoisk, które wykonaliście - są bardzo inspirujące.

Laureaci głosowania:

1. Miejsce - Sara Gans
2. Miejsce - Konrad Błażejewski
3. Miejsce - Dawid Malicki

Laureaci Wyróżnienia Honorowego architektów z www.Exspace.pl

- Konrad Smela
- Wojciech Bartkowiak
- Miłosz Adamczyk
- Marta Grajewska

Dr Konrad Juściński, projektant/artysta i pedagog prowadzący zajęcia z projektowania przestrzennego w Liceum Plastyczne w Poznaniu,  zaprosił do przeprowadzenia zajęć arch. Urszulę Kałużną - specjalistę od projektowania stoisk targowych, laureatkę 68 nagród Acanthus Aureus, najbardziej prestiżowych nagród w Polsce przyznawanych przez MTP za stoiska najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji strategii marketingowej firmy podczas targów. Wszystkie projekty w Galerii !

Listę Lauretaów Konkursu na najciekawsze stoisko targowe ogłosiliśmy podczas targów Meble Polska 2015 w Poznaniu, na Gali Finałowej Konkursu - 'Projekt ZATRUDNIENIE"

'Projekt ZATRUDNIENIE', to chyba jedyny w Polsce konkurs, który oferuje uczestnikom edukację i permanentne wsparcie technologiczne oraz konsultacje w procesie projektowania. W tym konkursie nie ma nagród pieniężnych i rzeczowych, ale jest współpraca i realizacja (wdrożenia) projektów przez polski przemysł meblarski. Dla beneficjenta - firma Chairconcept.com - ten konkurs również jest niecodziennym zjawiskiem, bo projektanci pracują wyłącznie ze COACHEM, a firma Chairconcept dostaje gotowe rowiązania. Pierwszy raz udało się oddzielić projektanta od zleceniodawcy. Dzięki temu unikamy wielu typowych konfliktów, a jednocześnie powstają nietuzinkowe projekty. Formuła konkursu, którego mam przyjemność być pomysłodawcą, wydaje się idealnie wpisywać w potrzeby 23 tysięcy polskich meblarzy !!

________________

Dziękuję Konradowi Juścińskiemu za zaproszenie mnie do prowadzenia zajęć. To były dla mnie niezwykłe spotkania. A Wam, młodzieży bardzo dziekuję za świetną współpracę i za tak wiele inspiracji. Klaso 3A - BRAWO!!!

Urszula Kałużna

zajęcia KOREKTA NR 1, tutaj pełna relacja >> z zajęć

arch. Urszula Kałużna - projektant stoisk targowych w latach 1993-2014 (68 nagród #AcanthusAureus, najbardziej prestiżowych nagród w Polsce przyznawanych przez MTP za stoiska najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji strategii marketingowej firmy podczas targów) Referencyjni klienci: Giorgio #Armani. #Honda, #Toyota, #Hochland Polska, #KGHM, #XL Energy Drink, #Husqvarna, #Busch, #Danfoss. Pomysłodawca portalu EXSPACE |BEYOND FAIR DESIGN [http://exspace.pl/]

dr Konrad Juściński - W 2014 roku obronił doktorat na Wydziale Rzeźby i Działań Przestrzennych na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu, gdzie studiował i w 2002 roku otrzymał dyplom na wydziale Architektury Wnętrz i Wzornictwa. W latach 2003-2005 był asystentem profesora Jana Berdyszaka w pracowni Rzeźby i Otoczenia w Instytucie Sztuk Pięknych UZ. Działalność artystyczna w zakresie form przestrzennych, malarstwa oraz performance. Stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w latach 2009 i 2014.

Regulamin konkursu Design Dla Szkół >>>

Jeśli lubisz to co czytasz - sledź Facebook! Design Dla Szkół. Zapraszamy!
Zainspirował Cię artykuł? Dodaj link do tego posta na swoją stronę!

_________________________

Patronat Honorowy nad Design Dla Szkół:


www.uap.edu.pl

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego konkursu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.