<POWRÓT
stwórz
wizytówkę

polecamy

wszystkie z działu >> Wydarzenia
01 czerwca 2016
Wydarzenia

Muppetshop zaprasza na Kids Design Weekend

Z okazji Dnia Dziecka serdecznie zapraszamy kreatywne dzieci i rodziców do wspólnej twórczej zabawy pod hasłem Kids Design Weekend. W warszawskiej restauracji Flaming&Co. przy ul. Chopina 5. przez dwa dni 4 i 5 czerwca 2016 r., w godzinach od 12.00 do 18.00 najmłodsi i ich rodzice będą mieli okazję wspólnie z zespołem Live Media Crew stworzyć wielkoformatowy obraz i instalację artystyczną, w której każdy będzie mógł pokazać swój indywidualny charakter.

Prace malarskie uczestnicy będą tworzyć pod okiem Mateusza Rokickiego, jednego z najbardziej utalentowanych twórców street artu i dyrektora artystycznego Live Media Crew. W programie przewidziano także pokaz tworzenia street artu.

Organizatorzy zadbali także o mnóstwo atrakcyjnych niespodzianek dla uczestników zabawy. Będzie więc między innymi uwalnianie kolorów, tworzenie owocowo-warzywnych obrazów czy malowanie paznokci małym elegantkom, dodajmy - lakierem zmywalnym wodą!

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc osoby zainteresowane wydarzeniem proszone są o wcześniejszą rezerwację stolika.

Muppetshop to stacjonarny salon oraz sklep internetowy, który specjalizuje się w dobrym designie rodzinnym i oferuje najwyższej jakości artykuły wyposażenia wnętrz, charakteryzujące się dobrym stylem i wyjątkowym wzornictwem. Ma w swojej ofercie wiele produktów światowych marek wzorniczych, w tym akcesoriów dla dzieci. Współpracuje także z architektami, projektantami wnętrz i dekoratorami.

Flaming&Co. to warszawska restauracja słynąca z wyjątkowej kuchni, niepowtarzalnej atmosfery i dbałości o szczegóły.

Live Media Crew zajmuje się wielkoformatowym malarstwem ściennym oraz tworzeniem murali na fasadach i wnętrzach budynków.

Partnerami wydarzenia są: Muppetshop, Restauracja Flaming&Co., Stabilo i Live Media Crew.

Patronat medialny objęli: Gaga, Weranda Country, Designetka.pl, Meble.pl, OKK!, Wnętrze i Ogród, Domideco, Expace, Design Dla Szkół, Nowy Magazyn, MamaDu.

Zapraszamy serdecznie!

Kids Design Weekend
4-5 czerwca 2016 r., godz. 12.00-18.00

Rezerwacje miejsc:
Restauracja Flaming & Co.
Warszawa ul. Chopina 5
tel. 22 628 81 40

kom. 724 234 234 

Więcej: www.muppetshop.eu

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tej aktualności.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.