Aktualności

Co nowego w designie? A co w Krakowie, w Nowym Yorku?


Ponoć na Brackiej nie dzieje się nic, ale czy na pewno?
 

Zdjecia autorstwa Prezesa Targów Kielce na Aukcji.

13.01.2013 15:11:00


Jazzmani pod młotek.

Prezes Zarządu Targów Kielce Pan Andrzej Mochoń, członek Związku Polskich Artystów Fotografików przekazał fotografie na WOŚP "Jazzmani pod młotek": Marek Tercz i Leszek Możdżer.

W piątek 11 stycznia od godziny 11 do 17 w Galerii Korona w Kielcach, kielcczane mieli okazję wylicytować m.in. wyjątkowe fotografie polskich jazzmenów. Autorem zdjęć jest Andrzej Mochoń, nie tylko prezes Zarządu Targów Kielce, ale również członek Związku Polskich Artystów Fotografików, od wielu lat nieprzerwanie fotografujący m.in. muzyków w czasie pracy.

Zdjęcia przedstawiają wizerunki dobrze znanych publiczności muzyków: Leszka Możdżera i Marka Tercza.Leszek Możdżer

Markek Tercz


Obrazy są częścią tworzonej latami niezwykłej, pełnej ułamkowych chwil bezruchu, wystawy „Nie tylko Jazz”, będącej inauguracją Targi Kielce Jazz Festiwal Memorial to Miles 2012. Obecnie ekspozycja gości w Miejskim Domu Kultury „Muflon” w Jeleniej Górze.

Aukcja odbyła się w ramach 21. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczna zbiórka pieniędzy jest organizowana pod hasłem „Dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów”.


żródło: Targi Kielce

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.